203267

ROLAND WALLSTEN, kustmotiv, triptyk, olja på duk, signerad

Bud: 2 200 kr
Avslutat 15 januari 19:18
Utropspris: 1 500 kr

64,5x53,5cm.

  • 15 januari 2022 kl. 09:40:45
    112485 (2 200 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 11:15:34
    97885 (2 100 kr)
    112485 (2 000 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 11:15:25
    112485 (1 900 kr)
    97885 (1 800 kr)
  • 13 januari 2022 kl. 19:01:35
    112485 (1 600 kr)
  • 13 januari 2022 kl. 19:00:56
    97885 (1 500 kr)
    112485 (1 500 kr)
  • 13 januari 2022 kl. 18:11:00
    97885 (1 250 kr)
    116711 (1 200 kr)
  • 13 januari 2022 kl. 18:10:31
    116711 (1 100 kr)
    97885 (1 050 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 23:25:07
    116711 (900 kr)
    117702 (850 kr)
  • 11 januari 2022 kl. 15:26:39
    117702 (750 kr)
    118649 (700 kr)
  • 11 januari 2022 kl. 15:17:45
    118649 (550 kr)
  • 11 januari 2022 kl. 15:16:47
    117702 (500 kr)
    118649 (500 kr)
  • 11 januari 2022 kl. 15:16:37
    117702 (375 kr)
    118649 (350 kr)
  • 11 januari 2022 kl. 15:16:12
    117702 (275 kr)
    118649 (250 kr)
  • 11 januari 2022 kl. 01:00:12
    117702 (225 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 16:06:55
    118649 (200 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 01:05:57
    147044 (175 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 12:17:09
    127784 (150 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 14:32:11
    118649 (125 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 01:59:51
    127784 (100 kr)