109942

ROTTINGGRUPP, 4 delar, 1900-talets andra del

Bud: 400 kr
Utropspris: 800 kr

Soffa samt två fåtöljer samt bord. Soffans längd 140 cm. Bordets Ø 90 cm. Bordets höjd 48 cm. Bruksslitage, samt några flätningsskador förekommer.

  • 14 januari 2019 kl. 20:43
    97952 (400 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 19:53
    120347 (325 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 22:29
    117187 (300 kr)
  • 6 januari 2019 kl. 10:43
    120174 (100 kr)