141030

RULLKLAFFSEKRETÄR, mahogny, 1900-talets senare del

Bud: 125 kr
Utropspris: 500 kr

Längd 88 cm. Djup 45 cm. Höjd 98 cm. Bruksslitage, några slagmärken.

  • 2 mars 2020 kl. 20:45:17
    127783 (125 kr)
  • 24 februari 2020 kl. 19:44:46
    120556 (100 kr)