140728

SÄNGBORD, ett par, 1950/60-tal

Bud: 425 kr
Utropspris: 300 kr

Bredd 50 cm. Bruksslitage.

  • 1 mars 2020 kl. 16:30:28
    125602 (425 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 16:30:28
    116258 (400 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 06:23:21
    125602 (375 kr)
  • 25 februari 2020 kl. 20:16:53
    116258 (350 kr)
  • 25 februari 2020 kl. 20:16:43
    125602 (325 kr)
    116258 (300 kr)
  • 25 februari 2020 kl. 20:16:37
    125602 (275 kr)
    116258 (250 kr)
  • 25 februari 2020 kl. 09:14:45
    125602 (225 kr)
  • 21 februari 2020 kl. 18:58:45
    116258 (200 kr)
  • 21 februari 2020 kl. 17:32:59
    126129 (175 kr)
  • 19 februari 2020 kl. 22:25:59
    116258 (150 kr)
  • 19 februari 2020 kl. 12:56:57
    112504 (125 kr)
  • 19 februari 2020 kl. 10:45:03
    125602 (100 kr)