124893

SÄNGBORD

Bud: 325 kr
Utropspris: 400 kr

38x48cm, höjd 52cm. Bruksslitage, märken samt repor.

  • 20 augusti 2019 kl. 19:19:11
    118441 (325 kr)
  • 17 augusti 2019 kl. 11:28:02
    118626 (300 kr)
  • 13 augusti 2019 kl. 21:56:28
    124445 (275 kr)
  • 13 augusti 2019 kl. 21:56:18
    118189 (250 kr)
    124445 (250 kr)
  • 13 augusti 2019 kl. 21:56:03
    118189 (225 kr)
    124445 (200 kr)
  • 13 augusti 2019 kl. 07:25:41
    118189 (175 kr)
  • 11 augusti 2019 kl. 07:06:32
    124510 (150 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 21:00:24
    90594 (125 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 07:18:26
    124510 (100 kr)