131693

SALONGSBORD, bonat trä med fanér, 1900-tal

Bud: 0 kr
Slutar idag 20:24
Utropspris: 400 kr

Höjd 64 cm. Längd 71 cm. Bruksslitage. Fanérskador. Spricka i pelare.