129962

SALONGSBORD, gustaviansk stil, 1900-tal

Bud: 425 kr
Utropspris: 800 kr

Ø 90 cm. Höjd 73 cm. Bruksslitage.

  • 23 oktober 2019 kl. 19:15:41
    125602 (425 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:15:31
    93283 (400 kr)
    125602 (375 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:15:21
    93283 (350 kr)
    125602 (325 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 13:20:25
    93283 (300 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 08:25:36
    110590 (275 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 08:25:30
    93283 (250 kr)
    110590 (250 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 08:25:27
    93283 (225 kr)
    110590 (200 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 08:25:23
    93283 (175 kr)
    110590 (150 kr)
  • 21 oktober 2019 kl. 00:21:55
    93283 (125 kr)
  • 18 oktober 2019 kl. 14:52:22
    110590 (100 kr)