129973

SALONGSBORD, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal

Bud: 425 kr
Utropspris: 600 kr

Ø 75 cm. Höjd 73 cm. Bruksslitage.

  • 22 oktober 2019 kl. 11:50:37
    120126 (425 kr)
    113267 (400 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 10:21:15
    113267 (375 kr)
    93283 (350 kr)
  • 21 oktober 2019 kl. 23:23:44
    93283 (325 kr)
  • 20 oktober 2019 kl. 20:37:23
    113267 (300 kr)
  • 16 oktober 2019 kl. 20:43:02
    120126 (275 kr)
  • 14 oktober 2019 kl. 17:13:58
    97561 (250 kr)
  • 13 oktober 2019 kl. 11:33:24
    120126 (225 kr)
  • 13 oktober 2019 kl. 11:33:14
    124157 (200 kr)
    120126 (175 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 23:34:28
    124157 (150 kr)
  • 10 oktober 2019 kl. 19:29:29
    119463 (125 kr)
  • 8 oktober 2019 kl. 20:08:00
    91140 (100 kr)