131684

SALONGSBORD, mahogny, nyrenässans, 1800/1900-tal

Bud: 250 kr
Utropspris: 500 kr

Renoveringsobjekt. Höjd 75 cm. Skivan 80x80 cm. Repor. Bruksslitage. Maskstunget. Ostadigt.

  • 13 november 2019 kl. 19:46:05
    119835 (250 kr)
  • 12 november 2019 kl. 18:07:46
    91313 (225 kr)
    97561 (200 kr)
  • 12 november 2019 kl. 18:07:41
    91313 (175 kr)
    97561 (150 kr)
  • 11 november 2019 kl. 22:09:10
    91313 (125 kr)
  • 11 november 2019 kl. 19:21:33
    97561 (100 kr)