128647

SALONGSGRUPP, 3 delar, gustavianskstil, 1900-talets början

Bud: 750 kr
Utropspris: 1 200 kr

Soffa samt 2 st stolar. Soffans längd 115 cm. Stolarnas höjd 98 cm, sitthöjd 45 cm. Bruksslitage, färgbortfall, kantband defekta/saknas.

  • 9 oktober 2019 kl. 08:30:25
    126003 (750 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 08:30:25
    97561 (700 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 21:20:06
    97561 (550 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 21:20:00
    120126 (500 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 21:20:00
    97561 (500 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 21:19:55
    120126 (475 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 21:19:55
    97561 (450 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 21:19:51
    120126 (425 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 21:19:51
    97561 (400 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 14:57:49
    120126 (375 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 14:57:49
    106491 (350 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 14:57:31
    106491 (275 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 14:57:31
    120126 (250 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 14:57:04
    106491 (175 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 14:57:04
    120126 (150 kr)
  • 30 september 2019 kl. 21:57:07
    106491 (125 kr)
  • 27 september 2019 kl. 19:06:44
    120126 (100 kr)