130572

SALSSKÅP, allmoge, Dalarna, daterad 1808

Bud: 750 kr
Utropspris: 3 000 kr

Med skedhylla. Höjd 214 cm. Djup 55 cm. Längd 95 cm. Åldersrelaterat slitage, senare bemålning, sk rättviksmåleri.

  • 31 oktober 2019 kl. 20:35:18
    112838 (750 kr)
  • 31 oktober 2019 kl. 20:32:04
    92918 (700 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 23:08:37
    97885 (650 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 23:08:32
    110590 (600 kr)
    97885 (600 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 08:47:46
    110590 (550 kr)
    97885 (500 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 08:47:39
    97885 (425 kr)
    110590 (400 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 08:47:33
    97885 (250 kr)
    110590 (225 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 08:47:29
    97885 (200 kr)
    110590 (175 kr)
  • 18 oktober 2019 kl. 15:19:16
    97885 (150 kr)
  • 18 oktober 2019 kl. 15:08:40
    110590 (125 kr)
  • 17 oktober 2019 kl. 19:51:56
    97885 (100 kr)