144259

SALSSKÅP, nyrenässans, 1800/1900-tal

Bud: 650 kr
Utropspris: 2 000 kr

Bredd 155 cm. Djup 57 cm. Total höjd (tre delar) ca 257 cm. Bruksslitage.

  • 5 april 2020 kl. 21:39:08
    123351 (650 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:17:59
    126003 (600 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:17:59
    99561 (550 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:17:34
    126003 (500 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:17:34
    99561 (475 kr)
  • 5 april 2020 kl. 11:33:21
    126003 (450 kr)
  • 5 april 2020 kl. 11:33:21
    125602 (425 kr)
  • 5 april 2020 kl. 11:33:11
    125602 (350 kr)
  • 5 april 2020 kl. 11:33:11
    126003 (325 kr)
  • 5 april 2020 kl. 09:54:41
    125602 (300 kr)
  • 5 april 2020 kl. 09:54:41
    126003 (275 kr)
  • 5 april 2020 kl. 09:54:03
    126003 (200 kr)
  • 5 april 2020 kl. 09:54:03
    125602 (175 kr)
  • 4 april 2020 kl. 19:12:16
    126003 (150 kr)
  • 1 april 2020 kl. 12:50:00
    128038 (125 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 21:20:08
    99687 (100 kr)