174159

SATSBORD, 2 delar, björk

Bud: 0 kr
Avslutat 24 februari 20:10
Utropspris: 300 kr

Skivor med fläckar, repor, bruksslitage. Större bordets mått 40x28 cm, höjd 54 cm.