181620

SATSBORD, 2 st, 1900-tal

Bud: 0 kr
Avslutat 11 maj 20:30
Utropspris: 300 kr

Största bordets bredd 42 cm. Höjd 56 cm. Bruksslitage, fläckar, minsta bordet saknas.