170828

SATSBORD, 3 st, engelsk stil, 1900-tal

Bud: 800 kr
Avslutat 25 januari 19:04
Utropspris: 600 kr

Med skinnbeklädda skivor. 56 x 40 cm. Höjd 60 cm. Bruksslitage, några märken på skivor.

  • 25 januari 2021 kl. 19:02:20
    121100 (800 kr)
  • 25 januari 2021 kl. 18:41:08
    104822 (750 kr)
    121100 (700 kr)
  • 25 januari 2021 kl. 18:32:59
    104822 (650 kr)
    121100 (600 kr)
  • 25 januari 2021 kl. 10:15:49
    104822 (550 kr)
    137701 (500 kr)
  • 24 januari 2021 kl. 17:33:28
    137701 (425 kr)
    118049 (400 kr)
  • 24 januari 2021 kl. 17:33:20
    137701 (225 kr)
    118049 (200 kr)
  • 21 januari 2021 kl. 19:32:30
    137701 (175 kr)
    136270 (150 kr)
  • 18 januari 2021 kl. 23:10:28
    137701 (125 kr)
  • 15 januari 2021 kl. 17:14:25
    90983 (100 kr)