143654

SATSBORD, 3 st, gustaviansk stil, 2000-tal

Bud: 275 kr
Utropspris: 400 kr

Största bordets 48x48 cm, höjd 60 cm. Bruksslitage, något nötta hörn.

  • 26 mars 2020 kl. 20:28:25
    128538 (275 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 20:39:00
    127395 (250 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 17:58:29
    112130 (225 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 17:58:06
    127395 (200 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 17:58:06
    112130 (200 kr)
  • 19 mars 2020 kl. 12:25:10
    127395 (175 kr)
  • 18 mars 2020 kl. 23:12:50
    94123 (150 kr)
  • 18 mars 2020 kl. 23:12:50
    112130 (125 kr)
  • 18 mars 2020 kl. 17:36:05
    94123 (100 kr)