131708

SATSBORD, ek, Nordiska Kompaniet, 1930-tal

Bud: 350 kr
Slutar idag 20:54
Utropspris: 500 kr

NK Nummer R39724-C17145. Största bordet höjd 73 cm. Skivan 35,x48,5 cm. Skivan med vattenfläckar. Bruksslitage.

  • 10 november 2019 kl. 19:10:34
    115246 (350 kr)
  • 9 november 2019 kl. 16:24:41
    92231 (325 kr)
  • 9 november 2019 kl. 16:24:18
    124092 (300 kr)
    92231 (300 kr)
  • 9 november 2019 kl. 16:23:57
    124092 (275 kr)
    92231 (250 kr)
  • 9 november 2019 kl. 15:54:54
    124092 (225 kr)
    95001 (200 kr)
  • 9 november 2019 kl. 12:57:09
    124092 (150 kr)
  • 3 november 2019 kl. 20:52:12
    124121 (125 kr)
  • 31 oktober 2019 kl. 08:12:21
    119468 (100 kr)