158123

SAXLAMPA, Erik Hansen, Le Klint

Bud: 2 100 kr
Avslutat 20 september 19:39
Utropspris: 2 000 kr

Teak. Längd ca 35-70cm. Mindre bruksslitage. Lampfäste med mindre nagg på plasten.

  • 20 september 2020 kl. 19:37:47
    107138 (2 100 kr)
  • 20 september 2020 kl. 19:35:34
    135239 (2 000 kr)
    130459 (2 000 kr)
  • 20 september 2020 kl. 15:16:16
    135239 (1 900 kr)
    107138 (1 800 kr)
  • 20 september 2020 kl. 14:58:43
    135239 (1 700 kr)
  • 20 september 2020 kl. 14:58:30
    120115 (1 600 kr)
    135239 (1 500 kr)
  • 14 september 2020 kl. 15:44:16
    120115 (1 150 kr)
    101322 (1 100 kr)
  • 14 september 2020 kl. 15:43:17
    120115 (1 050 kr)
    101322 (1 000 kr)
  • 12 september 2020 kl. 23:36:35
    120115 (900 kr)
    101322 (850 kr)
  • 12 september 2020 kl. 22:29:54
    120115 (800 kr)
  • 9 september 2020 kl. 09:59:54
    107226 (750 kr)
  • 7 september 2020 kl. 21:09:12
    130459 (700 kr)
  • 4 september 2020 kl. 15:52:02
    107728 (650 kr)
  • 4 september 2020 kl. 15:51:50
    130459 (600 kr)
    107728 (600 kr)
  • 3 september 2020 kl. 21:50:00
    130459 (550 kr)
  • 3 september 2020 kl. 21:49:47
    110764 (500 kr)
    130459 (500 kr)
  • 3 september 2020 kl. 00:29:48
    110764 (200 kr)
    126131 (175 kr)
  • 2 september 2020 kl. 20:40:19
    110764 (150 kr)
  • 2 september 2020 kl. 11:38:25
    90948 (125 kr)
  • 2 september 2020 kl. 08:51:06
    134552 (100 kr)