162473

SCHACKSET, 19/2000-tal

Bud: 200 kr
Slutar 23 oktober 20:36
Utropspris: 400 kr

I trä. Ca 57x57cm. Bruksslitage.

  • 19 oktober 2020 kl. 17:30:42
    98619 (200 kr)
  • 16 oktober 2020 kl. 20:22:01
    132425 (175 kr)
  • 15 oktober 2020 kl. 21:36:12
    98619 (150 kr)
  • 14 oktober 2020 kl. 15:14:42
    120791 (125 kr)
  • 13 oktober 2020 kl. 11:08:22
    129495 (100 kr)