136698

SCHATULL med flaskinredning, 1800-tal

Bud: 175 kr
Utropspris: 500 kr

33 x 26,5 cm x 15 cm. Vissa flaskor med silverlock. Ej komplett. Defekter på några flaskor, saknar nyckel, faneerskador.

  • 15 januari 2020 kl. 19:21:43
    93277 (175 kr)
  • 6 januari 2020 kl. 11:36:25
    90835 (150 kr)
  • 6 januari 2020 kl. 11:36:25
    90887 (125 kr)
  • 4 januari 2020 kl. 22:36:33
    90835 (100 kr)