130164

SELBÅGE, allmoge, 1700-tal

Bud: 0 kr
Utropspris: 5 000 kr

Polykromt bemålad och snidad. Bredd 58 cm. Höjd 25 cm. Åldersrelarterat bruksslitage.

  • 25 oktober 2019 kl. 10:34:30
    98890 (1 200 kr)
  • 10 oktober 2019 kl. 18:00:51
    97885 (700 kr)
  • 10 oktober 2019 kl. 18:00:45
    97885 (300 kr)