121738

SERVERINGSKANNOR, 3 st, 1800/1900-tal

Bud: 100 kr
Slutar 20 juni 20:50
Utropspris: 200 kr

Koppar och mässing. Några mindre skador.

  • 13 juni 2019 kl. 21:13:37
    111116 (100 kr)