94099

SERVERINGSSKÅP björk, gustaviansk stil, 1900-talets första del

Bud: 125 kr
Utropspris: 1 000 kr

Längd 110 cm, djup 50 cm, höjd 95 cm. Invändigt hyllplan. Bruksslitage, vissa märken. Saknar nyckel.

  • 13 juni 2018 kl. 14:58
    115137 (125 kr)
  • 6 juni 2018 kl. 10:05
    113156 (100 kr)