162153

SERVERINGSVAGN, 1950-tal

Bud: 500 kr
Avslutat 20 oktober 21:04
Utropspris: 500 kr

Längd 80 cm. Avtagbar bricka. Bruksslitage.

  • 20 oktober 2020 kl. 19:57:58
    126913 (500 kr)
    90927 (475 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 19:57:52
    126913 (450 kr)
    90927 (425 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 19:57:46
    126913 (400 kr)
    90927 (375 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 00:18:32
    126913 (350 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 00:05:33
    118189 (325 kr)
    128624 (300 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 00:05:12
    128624 (275 kr)
    118189 (250 kr)
  • 11 oktober 2020 kl. 21:44:51
    128624 (225 kr)
  • 11 oktober 2020 kl. 19:03:44
    125013 (200 kr)
  • 11 oktober 2020 kl. 12:41:59
    128624 (175 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 20:02:36
    98505 (150 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 17:56:06
    91154 (125 kr)
  • 8 oktober 2020 kl. 23:48:49
    92988 (100 kr)