94087

SERVERINGSVAGN, bambu, 1940/50-tal

Bud: 0 kr
Utropspris: 1 200 kr

Höjd 65 cm. Längd 83 cm. Bredd 45 cm. Bruksslitage.

  • 4 juni 2018 kl. 19:47
    112714 (300 kr)
  • 4 juni 2018 kl. 19:47
    112344 (100 kr)
  • 4 juni 2018 kl. 19:47
    112714 (250 kr)
  • 4 juni 2018 kl. 19:47
    112344 (100 kr)
  • 4 juni 2018 kl. 19:47
    112714 (200 kr)
  • 4 juni 2018 kl. 16:49
    112344 (100 kr)