165088

SERVETTER, 19 st, linne med virkad spetskant, 1900-talets första del

Bud: 425 kr
Avslutat 22 november 20:16
Utropspris: 300 kr

Ca 50 x 50 cm. Bruksslitage, någon svag fläck, någon lagning.

  • 20 november 2020 kl. 21:10:36
    92128 (425 kr)
    97885 (400 kr)
  • 20 november 2020 kl. 21:10:24
    92128 (375 kr)
    97885 (350 kr)
  • 20 november 2020 kl. 21:10:18
    92128 (325 kr)
    97885 (300 kr)
  • 20 november 2020 kl. 20:42:33
    92128 (250 kr)
  • 20 november 2020 kl. 17:23:52
    102136 (225 kr)
  • 19 november 2020 kl. 18:45:31
    97885 (200 kr)
  • 19 november 2020 kl. 12:28:34
    126394 (175 kr)
  • 14 november 2020 kl. 19:06:48
    97885 (150 kr)
  • 14 november 2020 kl. 16:12:20
    99105 (125 kr)
  • 13 november 2020 kl. 22:12:41
    97885 (100 kr)