119259

SERVISDELAR, 'Axel', Gustavsberg, 1900-talets början

Bud: 150 kr
Utropspris: 300 kr

Bl.a soppterrin. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 17 maj 2019 kl. 21:18
    121475 (150 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 20:25
    90549 (125 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 22:09
    121475 (100 kr)