109754

SERVISDELAR, 'Delft', Gustavsberg, 1900-talets första del

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

10 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 2 förrättstallrikar samt såsskål. Bruksslitage, bl.a krackelyr.

  • 5 januari 2019 kl. 13:31:43
    96153 (100 kr)