170786

SERVISDELAR, 'HoangHo', Rörstrand, 1892-1925

Bud: 750 kr
Slutar 23 januari 19:20
Utropspris: 500 kr

4 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 4 uppläggningsfat, såsskål. Bruksslitage, viss krackelyr.

  • 17 januari 2021 kl. 13:41:14
    136678 (750 kr)
    94888 (700 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 13:40:45
    136678 (650 kr)
    94888 (600 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 13:40:38
    136678 (550 kr)
    94888 (500 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 13:40:28
    136678 (475 kr)
    94888 (450 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 13:32:41
    136678 (225 kr)
    119463 (200 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 13:32:36
    136678 (175 kr)
    119463 (150 kr)
  • 16 januari 2021 kl. 08:38:57
    136678 (125 kr)
  • 15 januari 2021 kl. 18:42:45
    138075 (100 kr)