139768

SERVISDELAR, 'Istanbul', Rörstrand, 1800/1900-tal

Bud: 175 kr
Slutar idag 20:18
Utropspris: 400 kr

11 mattallrikar, 9 djupa tallrikar, 11 assietter, 1 såsskål. Åldersrelaterat bruksslitage, någon del med krackelyr och missfärgning.

  • 16 februari 2020 kl. 23:02:20
    91576 (175 kr)
  • 16 februari 2020 kl. 19:50:28
    124495 (150 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 21:04:42
    102108 (125 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 13:40:42
    110590 (100 kr)