170269

SERVISDELAR, 'Märta', Gefle, 1900-talets första del

Bud: 0 kr
Slutar idag 19:18
Utropspris: 300 kr

Serveringsfat och serveringsskålar samt såsskål. Bruksslitage, någon del med missfärgning.