184166

SERVISDELAR, Porcelaine de Paris

Bud: 0 kr
Avslutat 11 juni 19:30
Utropspris: 300 kr

4 tekoppar med 7 underfat, 7 kaffekoppar med 10 underfat samt 9 assietter och kanna. Bruksslitage, slitage av dekor, något nagg kan förekomma.