196531

SIDEBOARD, teak, 1950/60-tal

Bud: 550 kr
Avslutat 28 oktober 19:32
Utropspris: 800 kr

Längd 95 cm. Djup 31 cm. Höjd 57 cm. Bruksslitage.

  • 22 oktober 2021 kl. 12:49:04
    134315 (550 kr)
    145637 (500 kr)
  • 22 oktober 2021 kl. 09:57:23
    134315 (325 kr)
  • 22 oktober 2021 kl. 01:56:32
    145637 (300 kr)
    144767 (300 kr)
  • 22 oktober 2021 kl. 01:56:22
    145637 (275 kr)
    144767 (250 kr)
  • 20 oktober 2021 kl. 15:40:35
    145637 (225 kr)
    143754 (200 kr)
  • 20 oktober 2021 kl. 08:48:36
    145637 (175 kr)
  • 19 oktober 2021 kl. 17:56:46
    144767 (150 kr)
  • 19 oktober 2021 kl. 16:04:04
    143754 (125 kr)
  • 18 oktober 2021 kl. 20:01:51
    144767 (100 kr)