131689

SIDO/TELEFONBORD, 2 st, mahogny, 1900-talets mitt

Bud: 150 kr
Utropspris: 400 kr

1 st höjd 51 cm. Diameter 39,5 cm. 1 st höjd 56 cm. Längd 57,5 cm. Avslag på fanér på ena bordet. Bruksslitage.

  • 9 november 2019 kl. 23:35:40
    113650 (150 kr)
  • 9 november 2019 kl. 23:35:28
    96153 (125 kr)
    113650 (125 kr)
  • 6 november 2019 kl. 22:42:04
    96153 (100 kr)