143298

SIDSE WERNER, tamburmajor "Coat Tree", Fritz Hansen

Bud: 1 900 kr
Utropspris: 2 500 kr

Kromad metall, med 8 armar. Höjd 192cm. Bruksslitage samt repor förekommer.

  • 29 mars 2020 kl. 20:29:41
    93246 (1 900 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 20:29:41
    119071 (1 800 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 19:27:37
    93246 (1 700 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 18:56:32
    119071 (1 600 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 18:55:35
    93246 (1 500 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 18:55:35
    119071 (1 450 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 18:55:26
    93246 (1 400 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 18:55:26
    119071 (1 350 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 18:55:20
    93246 (1 300 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 18:55:20
    119071 (1 250 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 18:53:23
    93246 (1 200 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 18:53:23
    119071 (1 150 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 18:53:12
    93246 (1 100 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 18:53:12
    119071 (1 050 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 13:07:27
    93246 (1 000 kr)
  • 25 mars 2020 kl. 11:13:03
    129522 (950 kr)
  • 25 mars 2020 kl. 11:13:03
    122954 (900 kr)
  • 25 mars 2020 kl. 05:02:56
    129522 (850 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 08:28:56
    93246 (800 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 08:28:56
    120050 (750 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 23:49:14
    93246 (700 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 23:49:14
    97969 (650 kr)
  • 14 mars 2020 kl. 19:14:01
    93246 (600 kr)
  • 14 mars 2020 kl. 19:14:01
    95001 (550 kr)
  • 14 mars 2020 kl. 19:13:49
    93246 (375 kr)
  • 14 mars 2020 kl. 19:13:49
    95001 (350 kr)
  • 13 mars 2020 kl. 22:08:53
    93246 (300 kr)
  • 13 mars 2020 kl. 22:08:53
    128067 (275 kr)
  • 13 mars 2020 kl. 22:08:40
    93246 (250 kr)
  • 13 mars 2020 kl. 22:08:40
    128067 (225 kr)
  • 13 mars 2020 kl. 22:08:34
    93246 (200 kr)
  • 13 mars 2020 kl. 22:08:34
    128067 (175 kr)
  • 13 mars 2020 kl. 22:08:30
    93246 (150 kr)
  • 13 mars 2020 kl. 22:08:30
    128067 (125 kr)
  • 13 mars 2020 kl. 19:46:19
    93246 (100 kr)