143011

SIXTEN HAAGE, etsning, signerad samt numrerad

Bud: 250 kr
Utropspris: 500 kr

35 x 23 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 19:52:07
    129697 (250 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:52:07
    128983 (250 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:51:55
    129697 (225 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:49:54
    128983 (200 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 18:37:08
    108383 (175 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 18:26:53
    129615 (150 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 18:26:53
    108383 (150 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 08:51:58
    129615 (125 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 22:56:04
    108383 (100 kr)