178466

SKÄNK, 1900-talets början

Bud: 0 kr
Avslutat 11 april 19:01
Utropspris: 2 000 kr

Längd 102 cm. Djup 47 cm. Höjd 115 cm. Bruksslitage, senare bemålning.

179666

  • 11 april 2021 kl. 18:59:39
    128574 (1 300 kr)
  • 10 april 2021 kl. 10:02:49
    127185 (750 kr)
  • 6 april 2021 kl. 19:36:54
    120262 (550 kr)
  • 6 april 2021 kl. 19:36:45
    120262 (425 kr)
  • 4 april 2021 kl. 10:47:58
    93256 (250 kr)
  • 31 mars 2021 kl. 18:42:29
    128157 (150 kr)
  • 31 mars 2021 kl. 16:10:15
    90329 (125 kr)