165929

SKÅL, Kina, porslin, 1800-tal

Bud: 250 kr
Slutar 1 december 20:28
Utropspris: 400 kr

Mått 9x7cm, höjd 3.5cm. Flertalet nagg.

  • 24 november 2020 kl. 00:25:27
    136561 (250 kr)
  • 21 november 2020 kl. 14:16:45
    93355 (225 kr)
  • 21 november 2020 kl. 14:16:37
    93256 (200 kr)
    93355 (175 kr)
  • 20 november 2020 kl. 09:47:03
    93256 (150 kr)
    136470 (125 kr)
  • 19 november 2020 kl. 12:10:29
    93256 (100 kr)