133666

SKÅL, lergods, Upsala Ekeby, 1900-talets första hälft

Bud: 100 kr
Utropspris: 200 kr

Numrerad 2055. Höjd 11 cm. Diameter 15 cm. Mindre bruksslitage.

  • 4 december 2019 kl. 16:21:30
    100744 (100 kr)