128646

SKÅP, allmoge, 1700/1800-tal

Bud: 0 kr
Utropspris: 3 000 kr

Tudelat skåp. Bredd 93 cm, djup 50 cm, höjd ca 194 cm. Senare bemålning, bruksslitage. Troligen utbytta knoppar på lådor.

  • 8 oktober 2019 kl. 13:00:59
    110590 (750 kr)
  • 30 september 2019 kl. 15:24:53
    97885 (700 kr)
  • 30 september 2019 kl. 15:24:45
    97885 (500 kr)
  • 30 september 2019 kl. 15:24:36
    97885 (100 kr)