159618

SKÅP, allmoge, 1800-tal

Bud: 950 kr
Avslutat 28 september 22:06
Utropspris: 600 kr

Längd 96 cm. Djup 35 cm. Höjd 98 cm. Åldersrelaterat bruksslitage, kraftigt färgpatina, en lös fotkloss.

  • 26 september 2020 kl. 22:46:51
    120682 (950 kr)
    132497 (900 kr)
  • 24 september 2020 kl. 12:11:01
    132497 (750 kr)
    113256 (700 kr)
  • 21 september 2020 kl. 17:59:26
    132497 (650 kr)
  • 20 september 2020 kl. 22:15:47
    116969 (600 kr)
    132497 (550 kr)
  • 20 september 2020 kl. 14:36:35
    116969 (375 kr)
    132497 (350 kr)
  • 20 september 2020 kl. 08:19:00
    116969 (225 kr)
    111534 (200 kr)
  • 18 september 2020 kl. 19:08:37
    116969 (175 kr)
  • 17 september 2020 kl. 21:37:05
    112463 (150 kr)
  • 16 september 2020 kl. 20:22:45
    119153 (125 kr)
  • 16 september 2020 kl. 19:59:00
    98022 (100 kr)