148712

SKÅP, allmoge, 1800-talets mitt

Bud: 1 400 kr
Utropspris: 1 500 kr

Tudelat. Överskåp med lådor samt skedhylla. Bredd 125 cm. Djup 50 cm. Höjd 85+97 cm. Bruksslitage, renoverad, senare bemålning.

  • 23 maj 2020 kl. 19:49:44
    127248 (1 400 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:49:44
    130200 (1 350 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:47:54
    127248 (1 300 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:47:54
    130200 (1 250 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:33:48
    127248 (1 200 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:33:48
    91949 (1 150 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:31:48
    91949 (1 100 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:31:48
    127248 (1 050 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:31:15
    91949 (900 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:31:15
    127248 (850 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:30:19
    91949 (600 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 19:30:19
    127248 (550 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 14:25:26
    91949 (275 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 14:25:26
    127248 (250 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 21:11:33
    91949 (225 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 21:11:33
    110590 (200 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 11:01:47
    110590 (125 kr)
  • 12 maj 2020 kl. 19:56:15
    130200 (100 kr)