124766

SKÅP Lammhults, modulsystem, 1900-talets mitt

Bud: 425 kr
Utropspris: 1 500 kr

I teak, 6st delar. Skåpsdelar 41x80cm höjd utan ben 50cm. Extra ben medföljer. Bruksslitage, märken samt skruvhål.

  • 18 augusti 2019 kl. 18:57:40
    114382 (425 kr)
    122335 (400 kr)
  • 18 augusti 2019 kl. 18:57:29
    114382 (325 kr)
    122335 (300 kr)
  • 7 augusti 2019 kl. 16:05:50
    114382 (100 kr)