162170

SKÅP, orientalisk stil, 1900/2000-tal

Bud: 1 100 kr
Avslutat 20 oktober 21:38
Utropspris: 1 000 kr

Med invändiga hyllplan. Längd 65 cm. Djup 35 cm. Höjd 86 cm. Bruksslitage.

  • 20 oktober 2020 kl. 13:18:34
    136032 (1 100 kr)
    94244 (1 050 kr)
  • 19 oktober 2020 kl. 17:14:39
    94244 (900 kr)
    136032 (850 kr)
  • 18 oktober 2020 kl. 18:21:28
    136032 (700 kr)
  • 15 oktober 2020 kl. 18:27:16
    135611 (650 kr)
    91154 (600 kr)
  • 11 oktober 2020 kl. 14:21:17
    135611 (550 kr)
    91154 (500 kr)
  • 11 oktober 2020 kl. 11:34:23
    135611 (450 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 21:10:38
    110590 (425 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 21:10:31
    91154 (400 kr)
    110590 (400 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 21:10:23
    91154 (375 kr)
    110590 (350 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 21:10:14
    91154 (325 kr)
    110590 (300 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 21:10:04
    91154 (200 kr)
    110590 (175 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 17:58:49
    91154 (150 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 21:59:25
    90329 (125 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 21:59:25
    102146 (125 kr)
  • 8 oktober 2020 kl. 10:12:28
    90329 (100 kr)