126905

SKOLPLANSCH, 1900-talets början

Bud: 225 kr
Utropspris: 400 kr

Rullbar. Ca 80 x 110 cm. Bruksslitage.

  • 15 september 2019 kl. 20:58:31
    115973 (225 kr)
  • 9 september 2019 kl. 14:11:06
    111193 (200 kr)
  • 8 september 2019 kl. 21:21:50
    120108 (175 kr)
  • 8 september 2019 kl. 12:38:22
    123091 (150 kr)
    124383 (150 kr)
  • 6 september 2019 kl. 14:20:46
    123091 (125 kr)
  • 4 september 2019 kl. 19:46:09
    120108 (100 kr)