126906

SKOLPLANSCH, 1900-talets början

Bud: 300 kr
Utropspris: 400 kr

Rullbar. Ca 80 x 110 cm. Bruksslitage.

  • 14 september 2019 kl. 21:04:01
    95011 (300 kr)
  • 8 september 2019 kl. 15:08:37
    125355 (275 kr)
  • 7 september 2019 kl. 20:03:03
    95011 (250 kr)
  • 7 september 2019 kl. 11:51:07
    125355 (225 kr)
  • 7 september 2019 kl. 09:27:50
    95011 (200 kr)
  • 6 september 2019 kl. 14:44:43
    125355 (175 kr)
  • 6 september 2019 kl. 13:29:10
    115973 (150 kr)
  • 5 september 2019 kl. 21:30:38
    125355 (125 kr)
  • 4 september 2019 kl. 19:47:24
    120108 (100 kr)