126907

SKOLPLANSCH, 1900-talets början

Bud: 200 kr
Utropspris: 400 kr

Rullbar. Ca 80 x 110 cm. Bruksslitage.

  • 11 september 2019 kl. 17:15:48
    120108 (200 kr)
  • 7 september 2019 kl. 09:28:44
    95011 (175 kr)
  • 6 september 2019 kl. 14:20:54
    123091 (150 kr)
  • 5 september 2019 kl. 21:12:06
    109394 (125 kr)
  • 4 september 2019 kl. 19:18:46
    119048 (100 kr)