126908

SKOLPLANSCH, 1900-talets början

Bud: 275 kr
Utropspris: 400 kr

Rullbar. Ca 80 x 110 cm. Bruksslitage.

  • 15 september 2019 kl. 03:20:43
    97673 (275 kr)
    119381 (275 kr)
  • 15 september 2019 kl. 03:20:21
    97673 (250 kr)
    119381 (225 kr)
  • 13 september 2019 kl. 11:57:00
    97673 (200 kr)
    91154 (175 kr)
  • 8 september 2019 kl. 12:39:14
    97673 (150 kr)
    124383 (125 kr)
  • 4 september 2019 kl. 18:43:57
    97673 (100 kr)