126909

SKOLPLANSCH, 1900-talets början

Bud: 275 kr
Utropspris: 400 kr

Rullbar. Ca 80 x 110 cm. Bruksslitage.

  • 15 september 2019 kl. 21:23:38
    115973 (275 kr)
  • 12 september 2019 kl. 08:38:29
    123379 (250 kr)
  • 9 september 2019 kl. 22:42:25
    120108 (225 kr)
  • 8 september 2019 kl. 21:31:44
    123379 (200 kr)
  • 8 september 2019 kl. 21:22:14
    120108 (175 kr)
  • 6 september 2019 kl. 14:20:22
    123091 (150 kr)
  • 6 september 2019 kl. 13:28:32
    115973 (125 kr)
  • 4 september 2019 kl. 15:00:02
    123379 (100 kr)