126910

SKOLPLANSCH, 1900-talets början

Bud: 475 kr
Utropspris: 400 kr

Rullbar. Ca 80 x 110 cm. Bruksslitage.

  • 15 september 2019 kl. 21:25:53
    122039 (475 kr)
  • 15 september 2019 kl. 17:21:16
    102408 (450 kr)
  • 14 september 2019 kl. 11:15:02
    114591 (425 kr)
    115973 (400 kr)
  • 11 september 2019 kl. 16:03:16
    114591 (375 kr)
    119754 (350 kr)
  • 9 september 2019 kl. 22:35:01
    114591 (325 kr)
  • 8 september 2019 kl. 00:20:01
    119754 (300 kr)
  • 7 september 2019 kl. 09:45:11
    93501 (275 kr)
  • 6 september 2019 kl. 14:46:13
    120126 (250 kr)
  • 6 september 2019 kl. 13:27:49
    115973 (225 kr)
  • 6 september 2019 kl. 01:04:43
    119754 (200 kr)
    93256 (200 kr)
  • 6 september 2019 kl. 01:04:26
    119754 (175 kr)
    93256 (150 kr)
  • 4 september 2019 kl. 15:33:16
    119754 (125 kr)
  • 3 september 2019 kl. 18:04:13
    93256 (100 kr)